šilkografija sublimacija etikėtes
?Informacija apie įmonės vykdomą veiklą

Šilkografija

Šilkografija naudojama vaizdo užnešimui ant įvairių paviršių ir medžiagų. Šilkografija ideali spaudai ant popieriaus, medžio, plastiko, audinio, keramikos, stiklo, metalo ir t.t.

Šilkografijoje kaip niekur kitur gausu įvairių efektų – pavyzdžiui galima sukurti gražų dekoratyvinį iškilų aukšto reljefo efektą, naudojant specialius dažus. Galima spausdinti vaizdus ant visų rūšių popieriaus ir kartono, lipnios plėvelės, tekstilės.

Šios rūšies spauda yra atspari atmosferos poveikiui, todėl produktus galima naudoti lauko sąlygomis.

Šilkografijos būdu „Etikėjoje“ atliekama nemažai darbų. Taip gali būti gaminami lipdukai, vizitinės kortelės, įvairūs ženklai, etiketės, vėliavos, gairelės.

Šis būdas yra pranašus tuo, kad galima įspausti užrašus, simbolius, logotipus ant bet kokio paviršiaus.

Šiuo metu ypač populiaru ir madinga vizitines korteles spausdinti ant paprasto kartono ar natūralų medį primenančio popieriaus. Kokybiškos vizitinės kortelės gamyba yra ilgas ir sudėtingas procesas, prasidedantis nuo užsakovo pageidavimo suformulavimo, o toliau vyksta tam tikra eiga, kuri priklauso nuo pasirinkto spausdinimo būdo. Derėtų žinoti, kad vizitinė kortelė - Jūsų stiliaus ar atstovaujamos firmos atspindys. Nenustebinsime, pasakydami, jog pagal vizitinę kortelę susidaromas pirmas įspūdis apie jos savininką ar įmonę. Ir kaip tvirtina psichologai, pirmam įspūdžiui susidaryti pakanka 15 sekundžių. Vizitinė kortelė yra viena labiausiai matomų rinkodaros priemonių. Todėl siūlytume spausdintis vizitines tik šilkografijos būdu.

Šiai dienai, dėl aštrios konkurencijos, šilkografinių vizitinių kortelių kaina nėra aukšta. Šilkografija- rankų darbas, prestižas, kokybė, spalvų sodrumas ir reljefas. Toks spausdinimo būdas yra ir bus visada labiau vertinamas nei skaitmeninė spauda.

?Kontaktinė informacija
Uždaroji akcinė bendrovė „ETIKĖJA“
Europos pr.122, LT-46351, Kaunas
Tel.: +370 616 71388
Įmonės kodas 300041021
PVM kodas LT 100001129710
Swedbank, b/k 73000
a/s LT65 7300 0100 8585 6496
?Pagalba ir susisiekimas
Darbo laikas ir kontaktai
Pirmadienis - Penktadienis
9:00 - 17:00

Mob: +370 616 71388
El. paštas: info@etikeja.lt
?Patikimumas