šilkografija sublimacija etikėtes
?Informacija apie įmonės vykdomą veiklą

Etiketės

Viena iš pagrindinių itin aukštų įvertinimų klientų tarpe sulaukusios „Etikėjos“ veiklos sričių - įvairiausių etikečių gamyba. Jos gaminamos spaudos ir šilkografijos būdu ant popieriaus, satino, poliesterio, lipnaus popieriaus ir lipnaus satino.

Žinoma kaip aukštos darbo kultūros bei išskirtinės kokybės produkciją gaminanti įmonė, „Etikėja“ teikia visas reikalingas paslaugas tekstilininkams. Technologinės „Etikėjos“ galimybės yra ypač didelės ir suteikia galimybę įgyvendinti neįtikinamiausius užsakymus.

„Etikėjoje“ kuriamos bet kokios formos, medžiagos ir dydžio drabužių etiketės. Klientui pageidaujant yra sukuriamas etiketės dizainas. Ypač populiarios - prekių apipavidalinimui skirtos popierinės etiketės.

Kauno įmonė yra viena iš nedaugelio Lietuvoje, greitai atliekanti užsakymus bei galinti pagaminti trijų – keturių spalvų išskirtinio dizaino etiketes ant satino, neilono. „Etikėjoje“ kuriami ir vienetiniai gaminiai, tampantys savotiškais užsakovų simboliais.

Satininės etiketės:

Gaminant satinines etiketes naudojamas karštas pjaustymas, todėl jų kraštai neišyra. Galime atspausti net ir nuotrauka.

Nailoninės (tekstilinės) etiketės

Iš nailono pagamintos etiketes yra tvirtos , panašios į popierių. Jos tinka priežiūros ženklams siuvimo pramonėje, galanterijoje.

Popierinės ir kartoninės etiketės

Galimi įvairūs iškirtimai, popieriaus bei kartono storis. Etiketės gaminamos spaudos ar šilkografijos būdu. Taip pat galima derinti abu būdus.

Etiketės gali būti sulenkiamos, iš faktūrinio popieriaus. Į jas, klientui pageidaujant, dedamos metalinės, pažeidimams atsparios akutės.

?Kontaktinė informacija
Uždaroji akcinė bendrovė „ETIKĖJA“
Europos pr.122, LT-46351, Kaunas
Tel.: +370 616 71388
Įmonės kodas 300041021
PVM kodas LT 100001129710
Swedbank, b/k 73000
a/s LT65 7300 0100 8585 6496
?Pagalba ir susisiekimas
Darbo laikas ir kontaktai
Pirmadienis - Penktadienis
9:00 - 17:00

Mob: +370 616 71388
El. paštas: info@etikeja.lt
?Patikimumas